Tund | Esmaspäev, 23. apr | Teisipäev, 24. apr | Kolmapäev, 25. apr | Neljapäev, 26. apr | Reede, 27. apr |
---|---|---|---|---|---|
1. 08:45 |
matemaatika, 8_m12 Raudsepp 214 matemaatika, 8_m14 Masing 305 matemaatika, 8_m21 Hanni 309 matemaatika, 8_m22 Kelus 206 |
inglise keel, 8_i2 Korbits 307 inglise keel, 8c_i1 Soonsein 308 |
lastekoor, 6-9_lkoor Aasmäe 238 inglise keel, 8_i2 Korbits 307 |
bioloogia, 8c Kilk 303 |
klassijuhataja, 8c Kägo 236 |
2. 09:55 |
keemia, 8c Kägo 236 |
füüsika, 8c Ojamaa 212 |
kunstiõpetus, 8c KaljusteE 105 |
kirjandus, 8c Aus 407 |
eesti keel, 8_e2 Varusk 411 eesti keel, 8_e2 Hani 406 eesti keel, 8c_e1 Aus 407 |
3. 11:35 (1.-3.kl) 11:05 (4.-9.kl) |
kirjandus, 8c Aus 407 |
saksa keel, 8bc_s1 Ploomipuu 306 vene keel, 8c_v1 Vorobjova 310 |
tööõpetus, 8c_p Kadalipp TDK tööõpetus, 8c_t Laansalu 120 |
eesti keel, 8_e2 Varusk 411 eesti keel, 8_e2 Hani 406 eesti keel, 8c_e1 Aus 407 |
kehaline kasvatus, 8c_p Kuusk kehaline kasvatus, 8c_t Põder |
4. 12:40 |
kehaline kasvatus, 8c_p Kuusk kehaline kasvatus, 8c_t Põder |
matemaatika, 8_m12 Raudsepp 214 matemaatika, 8_m14 Masing 305 matemaatika, 8_m21 Hanni 309 matemaatika, 8_m22 Kelus 236 |
tööõpetus, 8c_p Kadalipp TDK tööõpetus, 8c_t Laansalu 120 |
muusika, 8c Aasmäe 238 |
bioloogia, 8c Kilk 303 |
5. 13:45 |
geograafia, 8c Peterson 301 |
ajalugu, 8c Voltri 206 |
matemaatika, 8_m12 Raudsepp 214 matemaatika, 8_m14 Masing 305 matemaatika, 8_m21 Hanni 309 matemaatika, 8_m22 Kelus 406 |
ajalugu, 8c Voltri 206 |
keemia, 8c Kägo 236 |
6. 14:50 |
saksa keel, 8bc_s1 Ploomipuu 306 vene keel, 8c_v1 Vorobjova 310 |
meie meel, 8c Peterson 301 |
saksa keel, 8bc_s1 Ploomipuu 306 vene keel, 8c_v1 Vorobjova 310 |
inglise keel, 8_i2 Korbits 307 inglise keel, 8c_i1 Soonsein 308 |
matemaatika, 8_m12 Raudsepp 214 matemaatika, 8_m14 Masing 305 matemaatika, 8_m21 Hanni 309 matemaatika, 8_m22 Kelus 207 |
7. 15:50 |
inglise keel, 8c_i1 Soonsein 308 |
füüsika, 8c Ojamaa 212 |
meie meel, 8c Peterson 301 |
||
8. |
lastekoor, 6-9_lkoor Aasmäe 238 |
||||
9. |
Tunde: 34