Tund | Esmaspäev, 16. sept | Teisipäev, 17. sept | Kolmapäev, 18. sept | Neljapäev, 19. sept | Reede, 20. sept |
---|---|---|---|---|---|
1. 08:45 |
mudilaskoor, 2-5_mkoor Tiks 238 õpiabi, 4ab_õa Tammetalu 115a |
loodusõpetus, 4a Mäeots A4 |
matemaatika, 4a_m1 Käis A4 matemaatika, 4ab_m21 Värnik 203 |
eesti keel, 4a_e1 Karnö 307 eesti keel, 4-e2 Aus 407 |
poistekoor, 2-7_pkoor Tiks 238 |
2. 09:55 |
muusika, 4a Tiks 214 |
loodusõpetus, 4a Mäeots A4 |
muusika, 4a Tiks 238 |
matemaatika, 4a_m1 Käis A4 matemaatika, 4ab_m21 Värnik 203 |
inglise keel, 4a_i1 Kaasik 109 inglise keel, 4ab_1 Korbits 307 inglise keel, 4ab_i3 Punger 304 |
3. 11:35 (1.-3.kl) 11:05 (4.-9.kl) |
meie meel, 4a Pihla 210 |
inglise keel, 4a_i1 Kaasik 108 inglise keel, 4ab_1 Korbits 307 inglise keel, 4ab_i3 Punger 304 |
eesti keel, 4a_e1 Karnö 309 eesti keel, 4-e2 Aus 407 |
tööõpetus, 4ac_1 Kadalipp TDK tööõpetus, 4ac_1 Ambre 215 tööõpetus, 4ac_3 Vaaderpall 220 tööõpetus, 4ac_3 Naruski 120 |
meie meel, 4a Hoppenstiel 212 |
4. 12:40 |
kunstiõpetus, 4a Vaaderpall 120 |
matemaatika, 4a_m1 Käis A4 matemaatika, 4ab_m21 Värnik 203 |
eesti keel, 4a_e1 Karnö 309 eesti keel, 4-e2 Aus 407 |
tööõpetus, 4ac_1 Kadalipp TDK tööõpetus, 4ac_1 Ambre 215 tööõpetus, 4ac_3 Vaaderpall 220 tööõpetus, 4ac-3 Naruski 120 |
matemaatika, 4a_m1 Käis A4 matemaatika, 4ab_m21 Värnik 203 |
5. 13:45 |
kehaline kasvatus, 4ac_l Lepp kehaline kasvatus, 4ac_p Kuusk kehaline kasvatus, 4ac_t Varik |
matemaatika, 4a_m1 Käis A4 matemaatika, 4ab_m21 Värnik 203 |
klassijuhataja, 4a Vaaderpall 105 |
kehaline kasvatus, 4ac_l Lepp kehaline kasvatus, 4ac_p Kuusk kehaline kasvatus, 4ac_t Varik |
folkloor, 4a Aave 240 |
6. 14:50 |
inglise keel, 4a_i1 Kaasik 109 inglise keel, 4ab_1 Korbits 307 inglise keel, 4ab_i3 Punger 304 |
eesti keel, 4a_e1 Karnö 303 eesti keel, 4-e2 Aus 407 |
õpiabi, 4ab_õa Tammetalu 115a |
eesti keel, 4a_e1 Karnö 309 eesti keel, 4-e2 Aus 407 |
|
7. 15:50 |
poistekoor, 2-7_pkoor Tiks 238 |
mudilaskoor, 2-5_mkoor Tiks 238 |
|||
8. |
|||||
9. |
|||||
10. |
Tunde: 31